Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna nadana do adresata podczas stosownego rytuału magicznego. Polega on na tym, że człowiek komuś niedobrze życzy i ta niedobrze życząca postać bądź wynajęty przez nią ekspert wyraża w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość trwania, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, czyli odciążenia się od tego typu energii wynikających z klątw, spełniona przez niewtajemniczoną osobę, jest niepożądana, bowiem tego rodzaju zachowanie może sprowadzić nasilenie się czynienia klątwy i uszczerbek na zdrowiu.

Czy magia miłosna jest odpowiednim zwyczajem na pozyskanie czyjejś miłości.

Po magię miłosną chwytają najczęściej osoby, które znalazły się na znanym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu zerwania z partnerem czy spekulują, że partner odsuwa się od nich i chcą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak istotnie można najprościej scharakteryzować magię miłosną – jako możliwość na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na złapanie go przy sobie za każdą cenę. Czy urok magia miłosna jest pewnym ratunkiem na pozyskanie czyjejś miłości? To otrzymanie czyjejś miłości na siłę, to uwięzienie kogoś przy sobie na siłę, to utworzenie czegoś sztucznego, co odległe jest od miłości a uchodzi bardziej uzależnienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A jeśli go nie zdobędziemy, wypada pozwalać, żeby ta osoba odeszła. Na nas także gdzieś czeka i silna miłość, która się nie skończy, i faktyczne zadowolenie, które będzie nieziemskie w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego obyczaju bądź zaklęcia.

Najgłębszy czar miłosny – czarna magia

W naszym życiu powstają różnorodne negatywne przejścia: wątpliwe przypadki okoliczności, sytuacje, w których bezustannie ponosimy straty, również materialne jak i niematerialne, przeczucie, że przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, znajdujesz się w zamkniętym kręgu zjawisk, wszelkie dążenia spełzają na niczym, szukasz miłości i stale doznajesz zawodu. Bywa, iż wszystkie lata istniejemy w takim stanie, wierząc, iż tak ma być. Prawdopodobnie jesteśmy pod urokiem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnorakich celach. Jedynie zamiary mogą być różne i rodzaj spożytkowania energii. Przyjmuje się więc, iż jeśli ktoś ma podstępne cele i kombinuje energią bez wiedzy i świadomości osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie wyłącznie zdolność rujnowania innym ludziom, lecz cyklicznie praca psychoterapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która nieraz przyzwala na rozpoznanie, czemuż nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie pozwolenie, co z tego przyjdzie dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne praktykowanie magii, to zręczność rozkwitu na każdej względnej płaszczyźnie etycznej i moralnej też, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, doświadczeń, że nieskuteczne są jakiekolwiek działania fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Nasza www urok magia miłosna zapraszamy.

Categories: inne

Leave a Reply